Makijaż ponadczasowy

Czy to obecne trendy czy magia kina sprawiła, że kobiety zaczęły malować się, tak by upodobnić się do gwiazd?
Obecnie w makijażu pojawiły się różne trendy, kobiety mogą wybierać i przebierać wśród nieograniczonej ich ilości.
Za przedstawicielki tych trendów uznaje się takie kobiety jak Marilyn Monroe, Brigitte Bardot, Audrey Hepburn Elizabeth Taylor i Twiggy. To tylko niektóre z gwiazdy, których styl na stałe wpisał się w historię mody i makijażu .Piękne, utalentowane, obdarzone niezwykłym wdziękiem i charyzmą.
Ja chciałabym wspomnieć jedną z najpiękniejszych aktorek, której niezwykły styl jest powielany i naśladowany do dziś przez kobiet na całym świecie.
Audrey Hepburn jest niemal że jedną z najpiękniejszych kobiet, która gościła na ekranach kina . Znakiem rozpoznawczym w makijażu Audrey Hepburn tuż obok pereł jest mistrzowsko wykonany makijaż. Jednolita, naturalna i promiennie wyglądająca cera, niewidoczne cienie, wyrazisty kontur oka, pięknie zaróżowione policzki, wyraziste, gęste o prostym delikatnym łuku brwi oraz usta o naturalnym delikatnym odcieniu różu.
Makijaż typu Audrey Hepburn świetnie wygląda zarówno w dzień do pracy, jak i wieczorową porą podczas romantycznej randki. Taki styl naturalny nie przerysowany pozwoli rozkochać w sobie nie jednego mężczyznę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *